BEZPIECZNIE NA WSI TO PODSTAWA- ŚRODKI CHEMICZNE TO NIE ZABAWA!

31 maja 2017 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim odbyło się podsumowanie VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci "Bezpiecznie na wsi to podstawa- środki chemiczne to nie zabawa!", organizowanego pod patronatem KRUS-u.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie ,, wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat”.

W bieżącym roku w konkursie wzięło udział 111 uczniów z 18 szkół powiatu sokołowskiego. W gronie laureatów znalazło się aż pięciu uczniów naszej szkoły. W kategorii klas 0- III Daniel Dymkowski z klasy 0 zajął I miejsce, Wiktoria Karpińska z klasy II zajęła II miejsce, a trzecie – Daniel Lipka z klasy III.

W kategorii klas IV-VI Aleksandra Mąka z klasy IV zajęła II miejsce, a Nikola Kotowska- klasa IV- III miejsce.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

A. Borkowska